Competitie

Najaarscompetitie 2019

We hebben dit jaar 16 teams ingeschreven, waarvan 3 teams op vrijdagavond, 9 teams op zaterdag en 4 teams op zondag. De competitie kent een aantal vernieuwingen die in 2018 zijn ingevoerd. Zie competitie nieuwe stijl. Wil je ook competitiespelen of ben je beschikbaar om een keer in te vallen in een competitieteam? Geef je dan op bij tchoutrust@hotmail.com

 

Wedstrijden in de najaarscompetitie 2019

dag team stand 13/14/15 20/21/22 27/28/29 4/5/6 11/12/13 18/19/20 25/26/27
      sept sept sept okt okt okt okt
zat heren 1 2e 4-2 3-3 6-0 5-1 3-3 4-2 3-3
zat heren 2 2e 4-2 5-1 5-1 2-4 3-3 5-1 2-4
zat heren 3 5e 1-5 3-3 1-5 4-2 2-4 6-0 4-2
zat heren 4 4e 3-3 5-1 2-4 3-3 1-5 2-4 5-1
zat dames 1 1e 6-0 4-2 5-1 4-2 4-2 6-0 4-2
zat dames 2 1e 4-2 4-2 6-0 6-0 3-3 4-2 6-0
zat dames 3 5e 1-5 4-2 1-5 3-3 4-2 2-4 5-1
zat gemengd 1 4e 4-1 2-3 3-2 2-3 2-3 3-2 3-2
zat gemengd 2 4e 3-2 1-4 2-3 5-0 3-2 4-1 2-3
vrij heren 1 8e 0-4 0-4 0-4 0-4 0-4 1-3 0-4
vrij dames 1 4e 1-3 2-2 2-2 1-3 2-2 3-1 3-1
vrij dames 2 5e 0-4 3-1 1-3 0-4 2-2 3-1 0-4
zon dames 1 3e 0-2 2-0 1-1 1-1 1-1 0-2 1-1
zon groen 1 3e 4-2 3-3 2-4 4-2 3-3 3-3 5-1
zon boys 10-14 7e 0-6 0-6 3-3 U:9-11 2-4 0-6 5-1
zon boys 11-17 7e 2-4 0-6 0-6 U:9-11 1-5 1-5 3-3

T=Thuisspelend U=Uitspelend

 

We hebben dit jaar 2 herfstkampioen teams: dames 1 (Helen, Anja, Sanne, Jacqueline, Monique, Cindy en Marielle) en dames 2 (Yvette, Lucienne, Anneloes, Hester, Jeady en Clemence). Van harte gefeliciteerd.

 

Beschikbaarheid vrije banen tijdens de najaarscompetitie:


Vrijdag 8 november:
van   9.00-19.00 uur: banen 1-8
van 19.00-23.00 uur: banen 3-8

Zaterdag 9 november:
van   9.00-10.00 uur: banen 1-5 en 8
van 10.00-12.00 uur: banen 1,2,7,8
van 12.00-14.00 uur: banen 7-8
van 14.00-19.00 uur: banen 7-8

Zondag 10 november:
van   9.00-12.00 uur: banen 1-4 en 7,8
van 12.00-17.00 uur: banen 1-8

 

Competitie eten najaarscompetitie:

Zaterdag 14 september: (geen) pizza bestellen

Zaterdag 21 september: (Dames 3) ??

Zaterdag 28 september: (Heren 3) verregend

Zaterdag 5 oktober: (Heren 2) Pasta spinazie met kip

Zaterdag 12 oktober: (Heren 1) Italiaanse pasta

Zaterdag 19 oktober: (Dames 2) mexicaanse wraps

Zaterdag 26 oktober: (Heren 3) kipstoof + tomatensalsa

Zaterdag 2 november: (Dames 1) kaasfondue

Wil je mee-eten, geef je je dan uiterlijk vrijdagavond op per email (tchoutrust@hotmail.com) of vul je naam in op het inschrijfformulier op de balie van het paviljoen.

 

Toelichting op de competitie


Super tiebreak: Voor alle dubbelpartijen in de junioren en senioren competitie geldt bij een gelijke stand (1-1): geen derde set maar een supertiebreak tot en met 10 punten (2 punten verschil).
Compact spelen: Voor de Vrijdagavondcompetitie en de 8&9 zondagcompetitie geldt: (1) bij een gelijke stand (1-1) geen derde set maar een supertiebreak, (2) het spelen van een beslissend punt bij een 40-40 stand.
8&9 Competitie: Deze competitie is voor beginners die in een ongedwongen sfeer willen proeven hoe leuk het is om wedstrijden te spelen. Er worden 2 dubbels gespeeld.

 

Teams in de najaarscompetitie 2019

Heren 1: Zaterdag
  • Koen Idema (c)
  • Nanko van de Brule
  • Arno Geleijnse
  • Alex Niatsekski
  • René Luijten
  • Bas Smit
  •  
Heren 2: Zaterdag
  • Jochem Struijk (c)
  • Ronald Haanstra
  • Eduard Nagel
  • Michel Faro
  • Maxime Vollers
  • Jan Clemenkowff
  • Gerard Benerink
Heren 3: Zaterdag
  • Gijs Paping (c)
  • Evert Pommer
  • Harld Terpstra
  • André Verkolf
  • Carl Frietman
  •  
  •  
Heren 4: Zaterdag
  • Diego Wille (c)
  • Jan Passchier
  • Paul Wille
  • Dennis Wille
  • Berry Verkijk
  •  
  •  
Dames 1: Zaterdag
  • Helen van der Sluys (c)
  • Monique Lap
  • Marielle Tergau
  • Jacqueline Segers
  • Cindy Smits
  • Sanne Boschman
  • Anja Zantinge 
Dames 2: Zaterdag
  • Yvette Bakker (c)
  • Lucienne vd Boogerd
  • Anneloes Driesen
  • Hester vd Sprong
  • Clemence Wanneveich
  • Jaedy Elzinga
  •  
Dames 3: Zaterdag
  • Janneke de Graaff (c)
  • Esther Barendrecht
  • Lotte Galle
  • Tanja Nieuwland
  • Marjolein Stout
  • Suzan van Yperen
  •  
Gemengd 1: Zaterdag
  • Laura Middelhoven (c)
  • Marijke de Vries
  • Wouter Bronger
  • Eric Spaargaren
  • Hugo van Horssen
  • Harriet Sinnige
  •  
 
Gemengd 2: Zaterdag
  • Geja Ruiter (c)
  • Carla vd Berg
  • Ditmar Grimbergen
  • Rosier Hoogelander
  • Nicole Houweling
  • Michiel Hoorweg
  •  
Heren 1: Vrijdagavond
  • Julian Langkemper (c) 
  • Marc Eujbersen
  • Marco Belloni
  • Oscar Schouw
  • Steven v Weijenberg
  • Tim v/d Helm
Dames 1: Vrijdagavond
  • Nicoline Kok (c)
  • Debby Brook
  • Marijke Hartemink
  • Erna de Klerk
  • Karin Koster
Dames 2: Vrijdagavond
  • Marieke Parijs (c)
  • Abby v/d Heijden
  • Maartje Dings
  • Karoline Sabbatino
  • Indra v/d Kroon
  • Judith Wentzler
Dames 1: Zondagmiddag
  • Inge Schouten (c)
  • Emilie van de Belt
  • Annette Cazander
  • H. Oene
  • Suzanne Wolters
  • Jacqueline v/d Zwan
Groen: Zondag
  • Cato Jennissen (c) 
  • Helene van Gaalen
  • Maxime Overdiek
  • Julian Gargapersadsingh
  • Sander van Es
Boys 10-14: Zondag
  • Marcus Schouw (c) 
  • Daniel Langkemper
  • Boaz v/d Helm
  • George van Wyk
  • Paolo Belloni
Boys 11-17: Zondag
  • Olivier Rohde (c) 
  • Quim Frazao
  • Kik Engelbert v B.
  • Itse Haanstra
  • Oke Haanstra