Competitie

Najaarscompetitie 2020

De najaarscompetitie wordt door de Knltb de competitie 2020 genoemd omdat de voorjaarscompetitie vanwege de corona is geannuleerd. We hebben dit jaar 17 teams ingeschreven, waarvan 6 teams op vrijdagavond, 8 teams op zaterdag en 3 teams op zondag. Wil je ook competitiespelen of ben je beschikbaar om een keer in te vallen in een competitieteam? Geef je dan op bij tchoutrust@hotmail.com

 

Wedstrijden in de competitie 2020

dag team stand 11/12/13 18/19/20 25/26/27 2/3/4 9/10/11 16/17/18 23/24/25
      sept sept sept okt okt okt okt
zat heren 1 xe 5-1 1-4 T U T U U
zat heren 2 xe 2-4 2-4 U T T U T
zat heren 3 xe 1-5 4-2 U T T U T
zat heren 4 xe 1-5 2-4 U - U T T
zat dames 1 xe 3-3 5-1 T U U T U
zat dames 2 xe 5-1 2-4 T U U T U
zat gemengd 1 xe 5-0 2-3 T U U T T
zat gemengd 2 xe 2-3 2-3 U T T U U
vrij heren 1 xe 6-2 2-6 - U T U T
vrij heren 2 xe 0-8 4-4 T U U T U
vrij dames 1 xe 8-0 8-0 U T U T T
vrij dames 2 xe (30-9) 5-3 U T U T T
vrij dames 3 xe 5-3 6-2 U T T U U
vrij gemengd 1 xe 0-8 5-3 T U T U U
zon boys 1 13-17 xe 0-6 0-6 T U U T U
zon boys 2 13-17 xe 4-2 1-5 U T T U T
zon groen 1 10-12 xe 4-2 6-0 U T U T U

T=Thuisspelend U=Uitspelend

Beschikbaarheid vrije banen tijdens de competitie:


Vrijdag:
van   9.00-19.00 uur: banen 1-8
van 19.00-23.00 uur: banen 7-8

Zaterdag:
van   9.00-10.00 uur: banen 1-5 en 8
van 10.00-12.00 uur: banen 1,2,7,8
van 12.00-14.00 uur: banen 7-8
van 14.00-19.00 uur: baann 8

Zondag:
van   9.00-12.00 uur: banen 1-4 en 7,8
van 12.00-17.00 uur: banen 1-8

 

Wegens corona geen competitie eten in de competitie 2020

 

Toelichting op de competitie


Super tiebreak: Voor alle dubbelpartijen in de junioren en senioren competitie geldt bij een gelijke stand (1-1): geen derde set maar een supertiebreak tot en met 10 punten (2 punten verschil).
Op tijd spelen: Bij de Vrijdagavondcompetitie wordt op tijd gespeeld. Een wedstrijd duurt precies 1 uur.

 

Teams in de competitie 2020

 
Heren 1: Zaterdag
  • Koen Idema (c)
  • Nanko van de Brule
  • Arno Geleijnse
  • Alex Niatsekski
  • René Luijten
  • Bas Smit
  • Michel Dagniaux 
Heren 2: Zaterdag
  • Jochem Struijk (c)
  • Ronald Haanstra
  • Eduard Nagel
  • Michel Faro
  • Maxime Vollers
  • Jan Clemenkowff
  • Gerard Benerink
Heren 3: Zaterdag
  • Gijs Paping (c)
  • Evert Pommer
  • Harld Terpstra
  • André Verkolf
  • Carl Frietman
  • Eric Prinzen 
  •  
Heren 4: Zaterdag
  • Wim-Heiko Houtsma (c)
  • Jan Passchier
  • Martijn Elzinga
  • Wouter Huisman
  • Berry Verkijk
  • Tim Leether 
  • Baidjoe Nilkanth
Dames 1: Zaterdag
  • Helen van der Sluys (c)
  • Monique Lap
  • Marielle Tergau
  • Jacqueline Segers
  • Sanne Boschman
  • Anja Zantinge 
  • Laura Middelhoven 
Dames 2: Zaterdag
  • Yvette Bakker (c)
  • Lucienne vd Boogerd
  • Anneloes Driesen
  • Hester vd Sprong
  • Janneke de Graaf
  • Marjolijn Stout
  • Clemence Wanneveich
Gemengd 1: Zaterdag
  • Marsha Elzinga (c)
  • Jaedy Elzinga
  • Paul Krouwel
  • Tim Doup
  • Jaap van Leeuwen
  • Vincent Nagel
  •  
Gemengd 2: Zaterdag
  • Geja Ruiter (c)
  • Ditmar Grimbergen
  • Michiel Hoorweg
  • Peter van Veen
  • Maartje Dings
  •  
 
Heren 1: Vrijdag
  • Frank Loosman (c)
  • Reinier The
  • Tim Leether
  • Daniel Boers
  •  
Heren 2: Vrijdagavond
  • Julian Langkemper (c) 
  • Marc Eijbersen
  • Marco Belloni
  • Oscar Schouw
  • Steven Weijenberg
  • Tim v/d Helm
Dames 1: Vrijdagavond
  • Lotte Galle (c)
  • Suzan v Yperen
  • Esther Barendrecht
  • Marissa Riemens
  • Jolanda Krispijn
  • Tanja Nieuwland
  • Jaedy Elzinga
Dames 2: Vrijdagavond
  • Danielle vd Zwan (c)
  • Wendy Hovius
  • Esther Roos
  • Martha Seinstra
  • Judith Wentzler
Dames 3: Vrijdagavond
  • Inge Schouten (c)
  • Emilie van de Belt
  • Annette Cazander
  • H. Oene
  • Suzanne Wolters
  • Anna Kanneworff
Gemengd 1: Vrijdagavond
  • Nicole Hoogelander (c) 
  • Rosier Hoogelander
  • Harriet Sinnige
  • Thomas Helderman
  • Laura vd Zijden
  • Tim Galle
Boys 1: Zondag
  • Okke Haanstra (c)
  • Itse Haanstra
  • Bobby Salomons 
  • Quim Frazao
  • Kik Engelbert v B.
  • Quinten vd Linden
Boys 2: Zondag
  • Daniel Langkemper (c) 
  • Marcus Schouw
  • Boaz v/d Helm
  • George van Wyk
  • Paolo Belloni
Groen 1: Zondag
  • Cato Jennissen (c)
  • Helena van Gaalen
  • Maxime Overdiek
  • Hidde de Vries
  •  
  •