Competitie

Najaarscompetitie 2021

Half september start de KNLTB herfstcompetitie 2021. Ruim 26.000 tennisteams gaan dan de baan op om wedstrijden te spelen tegen teams van andere verenigingen. Never Out Houtrust speelt hierin met 19 teams: 7 heren teams, 4 dames teams, 6 gemengde teams en 2 jeugdteams. De wedstrijden worden gespeeld vanaf vrijdag 17 september en eindigen op zondag 31 oktober.

 

Wedstrijden in de competitie 2021

dag team stand 17/18/19 24/25/26 1/2/3 8/9/10 15/16/17 22/23/24 29/30/31
      sept sept okt okt okt okt okt
zat heren 1 0e T U T U T U U
zat heren 2 0e U T U T T U T
zat heren 3 0e U T U T T U U
zat heren 4 0e T U T U U T U
zat dames 1 0e T U T U U T U
zat dames 2 0e U T U T T U T
zat gemengd 1 0e U T U T U T T
zat gemengd 2 0e T U T U U T T
vrij heren 1 0e U T U T T U U
vrij heren 2 0e U T U T T U T
vrij heren 3 0e T U T U U T U
vrij dames 1 0e T U T U U T T
vrij dames 2 0e T U T U T U U
zon gemengd 1 0e U T U T U T T
zon 8&9 gemengd 1 0e T U T U U T T
zon 8&9 gemengd 2 0e U T U T T U U
zon 8&9 gemengd 3 0e T U T U T U T
zon Groen 1 10-12 jr 0e U T U T U T -
zon Junior 1 11-14 jr 0e U T U T U T T

T=Thuisspelend U=Uitspelend; Team Groen speelt op 12-9 de eerste thuiswedstrijd

Beschikbaarheid vrije banen tijdens de competitie:


Vrijdag:
van   9.00-19.00 uur: banen 1-8
van 19.00-23.00 uur: banen 7-8

Zaterdag:
van   9.00-10.00 uur: banen 1-5 en 8
van 10.00-12.00 uur: banen 1,2,7,8
van 12.00-14.00 uur: banen 7-8
van 14.00-16.00 uur: baan 8
van 16.00-19.00 uur: banen 7-8

Zondag:
van   9.00-12.00 uur: banen 3-4 en 7-8
van 12.00-17.00 uur: banen 3-8

 

Toelichting op de competitie


Super tiebreak: Voor alle dubbelpartijen in de junioren en senioren competitie geldt bij een gelijke stand (1-1): geen derde set maar een supertiebreak tot en met 10 punten (2 punten verschil).
Op tijd spelen: Op de vrijdagavond wordt er niet meer op tijd gespeeld. Onderzoek heeft namelijk uitgewezen dat het overgrote merendeel van de spelers niet op tijd wil spelen.

 

Teams in de competitie 2021

 
Heren 1: Zaterdag
  • Koen Idema (c)
  • Nanko vd Brule
  • Arno Geleijnse
  • Alex Niatsekski
  • Sammy vd Sluys
  • Bas Smit
  • Michel Dagniaux 
Heren 2: Zaterdag
  • Jochem Struijk (c)
  • Ronald Haanstra
  • Eduard Nagel
  • Michel Faro
  • Maxime Vollers
  • Jan Clemenkowff
  • Gerard Benerink
Heren 3: Zaterdag
  • Gijs Paping (c)
  • Evert Pommer
  • Tim Doup
  • André Verkolf
  • Rik Beentjes
  • Eric Prinzen
Heren 4: Zaterdag
  • Wim-Heiko Houtsma (c)
  • Jan Passchier
  • Marcel Doup
  • Wouter Bronger
  • Carlo Camiletti
  • Tim Leether 
  • Haiko de Jong
Dames 1: Zaterdag
  • Helen vd Sluys (c)
  • Laura Middelhoven
  • Marielle Tergau
  • Jacqueline Segers
  • Anja Zantinge 
  • Marieke Eijbersen
Dames 2: Zaterdag
  • Janneke de Graaff (c)
  • Lucienne vd Boogerd
  • Tanja Nieuwland
  • Marjolijn Stout
  • Suzan van Yperen
Gemengd 1: Zaterdag
  • Jaedy Elzinga (c)
  • Marsha Elzinga
  • Yvette Bakker
  • Jaap van Leeuwen
  • Vincent Nagel
Gemengd 2: Zaterdag
  • Geja Ruiter (c)
  • Ditmar Grimbergen
  • Michiel Hoorweg
  • Harriet Sinnige
  • Maartje Dings
 
Heren 1: Vrijdag
  • Arthur Bol (c)
  • Carl Frietman
  • Christian Syrier
  • Harld Terpstra
  • Teun Korevaar
Heren 2: Vrijdagavond
  • Daniel Boers (c) 
  • Benjamin Boers
  • Marcel van Dijk
  • Ronald Hofland
  • Frank Loosman
  • Reinier The
Heren 3: Vrijdagavond
  • Julian Langkemper (c)
  • Marco Belloni
  • Marc Eijbersen
  • Tim vd Helm
  • Oscar Schouw
  • Steven van Weijenberg
Dames 1: Vrijdagavond
  • Danielle vd Zwan (c)
  • Karin Koster
  • Mariska de Bruijne
  • Martha Seinstra
  • Nicoline Kok
  • Katja Logger
Dames 2: Vrijdagavond
  • Inge Schouten (c)
  • Emilie van de Belt
  • Jaqueline vd Zwan
  • H. van Oene
  • Suzanne Wolters
  • Anna Kanneworff
Gemengd 1: Zondag
  • Nicole Hoogelander (c) 
  • Rosier Hoogelander
  • Timo van Zagten
  • Fleur vd Zijden
  • Laura vd Zijden
  • Tim Galle
8&9 1: Zondagmiddag
  • Babette Bakker (c)
  • Emil Hristov Dimov
  • Wendeline vd Felt 
  • James Meldrum
  • Rob Okhuijhsen
8&9 2: Zondagmiddag
  • Gloria da Silva (c) 
  • Marja Tours
  • Koen Wackers
8&9 3: Zondagmiddag
  • Theresa Moreno Garcia (c)
  • Jan van Mulligen
  • Karlijn Scholten
  • Jana Smiejczak
Groen 1: Zondag
  • Zeno Meier (c)
  • Mateusz Kepka
  • Makar Lozytskyi 
  • Seth vd Helm
  • Thomas van Wyk
Junior 1: Zondag
  • Cato Jennissen (c)
  • George van Wyk
  • Alexia Overdiek
  • Maxime Overdiek
  • Hidde de Vries